تورهای امارات

تور دبی

دبی در ابتدا شهری کویری بوده در کنار سواحل خلیج فارس اما امروزه به شهری لوکس و تجاری در  خاورمیانه شهرت یافته است. از فروشگاه های بی نظیرش گرفته تا جاذبه های گردشگری دیگری مانند پیست های اسکی که در قلب کویری دبی وجود دارد دلیلی شده است تا افراد زیادی تمایل سفر به دبی را  داشته باشند. لذا تور دبی وسیله ای است برای رساندن افراد زیادی به زیبایی های شهر دبی البته اگر افراد متقاضی در تور دبی تمایلی به استفاده از هتل های ستاره بالا و رستوران ها و اماکن لاکچری دبی نداشته باشند بدون شک با کمترین هزینه بیشترین لذت را از سفر به دبی خواهند داشت.

دبی از جمله شهرهایی بوده که در سواحل کناری خلیج فارس می باشد و بسیار به ایران نزدیک است لذا دارای جاذبه های گردشگری فراوانی بوده که تور دبی با برنامه ریزی دقیقی از سفر خود به دبی می تواند در ارزانترین قیمت بیشترین گردش را برای مسافران خود در نظر بگیرد.

 مکان های گردشگری  دبی

 زمانی که سفر شما با تور گردشگری دبی انجام پذیرد طی برنامه ریزی های دقیق و منظم در ساعات مختلفی از روز این امکان را دارید تا از مراکز خرید مختلف و همچنین بازارهای سنتی ، پارک های قدیمی، پارک های آبی، سواحل دیدنی خلیج فارس و استفاده از جاذبه های زیبای کنار آب خصوصا از جهاتی که هوای دبی همیشه گرم می باشد،  مراسمات فستیوال های دبی، نقاطی که در دبی دیدنی هستند و مکان امنی برای ورود خانواده ها به آنجا می باشد مانند الممزار که بطور حتم زیباترین ساحلی است که تور دبی آنجا را نادیده نخواهند گرفت، دیدن جمیرا جزء سواحل طلایی و دیدنی دبی بوده که نخل های فراوانی پیرامون آن را فرا گرفته اند و هیچ گاه بازدید از جمیرا از دید تور گردشگری دبی پنهان نخواهد ماند. روسی از جمله ساحل های دبی است که بیشتر میزبان توریست ها می باشد.

بیشترین لذت سفر با تور مسافرتی دبی اینجاست که همیشه سعی می کنند هتل هایی ساحلی را برای اقامت مسافران خود انتخاب نمایند.

بهترین زمان سفر به دبی

دبی شهری است گرم و رطوبتی که اغلب سال دمای بالای ۴۰ درجه را تجربه می کند پس بنابراین بهترین زمان سفر به دبی ماه های دی و بهمن بوده که البته در این ماه ها تعداد توریست ها در این شهر شلوغ می باشد. تور دبی در این فصل از سال بیشترین مشتریان را خواهند داشت لذا ضروری است برای سفر به دبی در فصل زمستان چندین ماه قبل از سفر اقدام به ثبت نام در تور دبی نمایید البته دیدن این شهر زیبا در خاورمیانه در هر فصلی دیدنی می باشد اما در فصل تابستان کمتر کسی به دلیل گرمای زیاد دبی به آنجا سفر خواهند داشت از این رو هتل ها و سایر مکان های دیگر در شهرهای دبی به دلیل جذب گردشگران سعی می کنند تا تخفیفات ویژه ای را در نظر بگیرند.

تورهای دبی هم در این فقط از سال ارزانترین قیمت های خود را ارائه داده و خلوت می باشد. بیشترین ازدیاد مسافران در تور دبی فصل زمستان خصوصا پایان اسفند ماه و همچنین اعیاد نوروز می باشد. اگر چه هتل ها، رستوران ها و قیمت بلیط مکان های گردشگری بسیاری زیاد می باشد اما با استفاده از تورهای با تجربه ی و شناخته شده ای می توان در ارزانترین قیمت در خنک ترین فصل سال سفری به دبی انجام شود.

خدمات تور دبی

زمانی که فردی تمامی وظایف سفر را بر عهده تورهای گردشگری قرار می دهد بدون شک هیچ گونه دغدغه و نگرانی برای مسافرت خود نخواهد داشت زیرا مدیران تور در ابتدای امر کارهای رزرو ویزا، خرید رفت و برگشت بلیط هواپیما، رزرو هتل را انجام می دهند. در حین سفر هم تهیه تمامی مواد خوراکی و  مایحتاج مسافران بر عهده مسئولین تور خواهد بود. تورهای مسافرتی طی سفرهایی که به کشور مقصد داشته اند تمامی جاذبه های گردشگری کشور هدف را بررسی کرده و با فاکتوری عمل شده و برنامه ریزی شده گروه را به آنجا منتقل می نمایند. زمان اقامت در کشور مشخص بوده و حتی یک روز هم تاخیر نخواهد داشت. تور دبی بهترین سفر را با کمترین هزینه و بیشترین لذت را برای مسافران خود مهیا می سازند.